En Cz

Ubytování v apartmánech
v dosahu Prahy a Karlštejnu

Hledáte jedinečné a klidné prostředí pro relaxaci, ale přesto velice blízko a s pohodlným dojezdem do Prahy, na Karlštejn a jiná místa ve Středních Čechách?

Nabízíme stylové ubytování v soukromí ve dvou komfortně vybavených apartmánech. Prostory byly přebudovány s ohledem na regionální tradici a fortelné řemeslo. Dveře a okna jsou opravdu dřevěné a nikoliv z plastu, podlahy máme z pravého dubu a na stěnách jsou tradiční omítky místo "moderního" sádrokartonu.
Každý apartmán je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC, výkonnou klimatizací, širokoúhlým „smart“ televizorem se satelitním příjmem ve vysokém rozlišení, DVD přehrávačem a samozřejmě bezplatným vysokorychlostním WiFi připojením.

Apartmán 1 – „Chimney“: (75m2 – 5 lůžek)

Vybavení apartmánu: předsíň, koupelna s WC, prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou (myčka, lednice, mraznička, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice), 2 ložnice s dvojlůžkem, 1 přistýlka

Apartmán 2 – „Willow“: (85m2 – 5 lůžek)

Vybavení apartmánu: předsíň, koupelna s WC, prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou (lednice, mraznička, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice), 2 ložnice s dvojlůžkem, 1 ložnice „single bed“, terasa
s panoramatickým výhledem.

Řešíte problém ubytování s rodinou či přáteli ve větším počtu?
Apartmány „Chimney“ a „Willow“ jsou umístěny bezprostředně naproti sobě. Není tedy problém pronajmout si celý objekt (9 lůžek). Pokud projevíte zájem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

V rámci ubytování nabízíme:

  • společenskou místnost se zapůjčením společenských her nebo menší posilovnu
  • v letních měsících posezení v prostorné zahradě s venkovním grilem
  • 5 parkovacích míst v bezprostřední blízkosti objektu
  • za menší poplatek možnost pronájmu sauny či kuželkářské dvoudráhy

Kontakt

U Prejzků
Dolní 2, Lhotka
267 23 Lochovice
+420 602 320 933
info@uprejzku.cz
Copyright © 2015 Hostinec U Prejzků
Webdesign a optimalizace pro vyhledávače Grafart studio