Firemní večírky

Na přání pro Vás rádi uspořádáme firemní akce na klíč, dle Vašich individuálních požadavků. Vánoční firemní večírek, oslava výročí založení společnosti, večírek k příležitosti zavedení nového produktu, či večerní program jako součást celodenní firemní akce. Čeká vás skvělá zábava spolu s kolegy, zaměstnanci, či zákazníky, která se neobejde bez vynikajícího jídla, kvalitního pití a do detailu vyladěného programu. Díky okolní malebné krajině a izolaci od velkých rušných měst se u nás dokážete příjemně naladit na zábavu s kolegy, zaměstnanci či klienty.

Pro firemní večírky Vám můžeme nabídnout komplex s kapacitou 120 osob v případě rautového občerstvení a s kapacitou 80 hostů s občerstvením ve formě klasického zákládaného menu s patřičným výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů.
Můžeme Vám rovněž nabídnout organizaci celého večera a kompletní zabezpečení celé akce. Je možné zařadit do programu večírku jeden z našich již připravených a vyzkoušených večerních programů, ať už jako zábavu během večera, nebo jako půlnoční překvapení. Rádi Vám také pomůžeme s přípravou vlastní části programu. Vždy nám jde o konečnou spokojenost klienta, proto invenčně zpracujeme i vaše představy a náměty.

Sdělte nám, prosím, svoji představu. My se s Vámi spojíme a společně doladíme vše tak, abyste jste byli spokojeni.

Poptávkový formulář

Kontakty

Adresa:
U Prejzků
Dolní 2, Lhotka u Lochovic
267 23 Lochovice

Spojení:
    Telefon: +420 602 320 933
     E-mail: info@uprejzku.cz

Kudy k nám: 
GPS:  49°50‘0.009 N
          13°59‘52.580 E