Firemní večírky - Teambuildingy

Na přání pro Vás rádi uspořádáme firemní akce na klíč, uzpůsobené Vašim individuálním požadavkům. Vánoční večírek, oslava výročí založení společnosti, akce u příležitosti zavedení nového produktu, nebo večerní program jako součást celodenní firemní akce. U Prejzků na Vás čeká skvělá zábava spolu s kolegy, zaměstnanci a zákazníky, která se neobejde bez vynikajícího jídla, kvalitního pití a do detailu vyladěného programu. Díky okolní malebné krajině a izolaci od velkých rušných měst se u nás dokážete příjemně naladit a odreagovat.

Pro firemní večírky Vám můžeme nabídnout komplex s kapacitou 120 osob v případě rautového občerstvení a s kapacitou 80 hostů s občerstvením ve formě klasického zákládaného menu s patřičným výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů.
Zároveň Vám můžeme nabídnout organizaci celého večera a kompletní zabezpečení celé akce a zařadit do programu večírku jeden z našich již připravených a vyzkoušených večerních programů, ať už jako zábavu během večera, nebo jako půlnoční překvapení (rádi Vám také pomůžeme s přípravou vlastní části programu a harmonogramu). Vždy nám jde o konečnou spokojenost klienta, proto invenčně zpracujeme i vaše představy a náměty.

Sdělte nám, prosím, svoji představu. My se s Vámi spojíme a společně doladíme vše tak, abyste byli spokojeni.

Poptávkový formulář