Restaurace „U Prejzků“

Již okolo roku 1780 nabízel pan Václav Veselý v hostinci lahodně napěněný pivní mok z nedalekého Jineckého pivovaru. Původ samotné budovy pohostinství je však datován mnohem dříve, a to do doby přibližně 50 let po ukončení 30-ti leté války, jak uvádějí historické prameny. Naši přímí předchůdci zakoupili usedlost v roce 1892. S ohledem na historický odkaz po vzoru předků a ruku v ruce s rodinou filozofií pokračuje rodina Prejzkova a Ulrychova v této tradici ve znovuobnovených prostorách již od roku 1995. Nyní pro Vás tvoříme rodinnou restauraci, kam se budete rádi vracet.

Kromě výběru ze stálého jídelního lístku na bázi minutkové kuchyně, nabízíme možnost objednání cateringu pro nejrůznější společenské akce. Personál restaurace se Vám bude maximálně věnovat při výběru menu za účelem rodinných oslav, svateb či nejrůznějších firemních akcí.

Jídelní a nápojový lístek

Náš víkendový jídelní lístek je založený na tradiční české minutkové kuchyni. Jednou z jistot, na kterou se u nás můžete spolehnout jsou poctivé základy pokrmů, ruku v ruce s čerstvými a kvalitními surovinami. Právě u nás si můžete pochutnat na prémiové kávě Astorini Grand Crema, nebo na pivu Fabián 12% (světlý ležák) z nedalekého Pivovaru Hostomice pod Brdy.

Otevírací doba

Aktuální otevírací dobu naleznete také na: https://www.facebook.com/uprejzku

Den Otevírací doba
Pondělí zavřeno
Úterý zavřeno
Středa zavřeno
Čtvrtek zavřeno
Pátek 17:00 - 22:00
Sobota 12:00 - 22:00
Neděle 12:00 - 20:00